بعد این همه عوض کردن دکتر یه دکتر خوب پیدا کردم انگار از بقیه خیلی بهتر و یه آرامش خاصی توی چهرش هست. 

اول واقعا دلم نمیخواست چیزی بگم دلم میخواست جواب تست را ببینم تا متوجه بشم مشکل از کجاست تا خودم یه جوری حلش کنم انگار دیگه نظرم در موردشون عوض شده بود و به این مسئله رسیده بودم که تنها کسی که میتونه کمکم کنه خومم برعکس قبلا که فکر میکردم مثل کسی که سرما خورده و با خوردن شلغم و بخور اینا حالش خوب نمیشه باید بره پیش دکتر کسی هم که حالش روحیش خوب نیست و با گردش و دیدن فیلم و . حالش بهتر نمیشه باید بره پیش دکتری که بتونه حالش را خوب کنه. اما اون اصلا بهم نگفت که چی توشه و گفت این تست بعد از شش ماه اعتبار نداره انگار عکس دندون بود. ناراحت شدم گفتم مشکلم را حل کردم و فقط دلم میخواد بدونم چی توی تست و واقعا هم اینطور فکر میکردم ولی واقعا با آرامش باهام برخورد کرد وقتی گریم دراومد حس کردم انگار هنوز هیچی حل نشده ولی سعی کردم خودما آروم نگه دارم اما انگار نتونستم نمیدونم شاید واقعا نیاز دارم یه نفر راهنماییم کنه. شاید این بتونه

وقتی یادم به قبلی ها میوفته خندم میگره چرا واقعا اینجور بودن از همه بد تر همونی که میگفت عزیزم مشکلت را به من بگو با اون نگاه هاش  خاک بر سر. 

اون یکی که انگار تازه دستش را از پریز کشیده بود بیرون. 

اون خانومه که اصلا ازش خوشم نیومد، اصلا یه وضعی بود وقتی همه خانوم بودیم حتی چادرش را در نیورد مثلا من خیلی معتقدم بعدم فقط چرت پرت بارم کرد

اون یکی که همش به مشکلم خندید. 

امیدوارم این یکی بتونه کمکم کنه

اول که داشتم میومدم حالم خیلی خوب بود حتی خیلی هم خوشحال بودم که همه چیز بعد چند هفته رو به راه میشه منم که کلی از مسئله ها را حل کردم یکمش مونده دیگه تمومه ، ولی پام که بخونه رسید دیدم اصلا نمیتونم تمرکز کنم انگار هیچ مسئله ای حل نشده فقط همه را قایم کردم یه گوشه تا نبینمشون حس آدمی را داشتم که همه وسایل را چپونده داخل کمد و به محض باز کردن در همشون آوار شده روی سرش. 

انگار تمام چیزیایی که به خیال خودم شیفت دلیت کرده بودم همگی ری استور شده بود. کلی تلاش کردم تا همه را فراموش کنم ولی انگار همه برگشت خوردن. 

شاید واقعا لازم بوده که این اتفاق بیوفته شاید نمیدونم مثل وقت هایی که داریم خونه تی میکنیم اول همه جا بد جور به هم میریزه و بعدش همه جا یه جوری مرتب میشه که حتی اگه بخوای بهمش بریزی نمیشه

خدایا کمکم کن حالم بهتر بشه به هر روشی که میدونی من فقط دلم آرامش میخواد. 

انگار ,واقعا ,خیلی ,حالش ,آرامش ,شاید ,نمیشه باید ,کردم انگار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

❤❤راه سعادت❤❤ دانلود آهنگ غمگین ایرانی نت آوا پرسش مهر اندیشه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود برای شما همه چیز درباره جواهرات پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان بررسی و خرید هلی شات مویک